začátečníci

Každý nějak začínal stejně jako mi na tomto kopci. Začátky na longboardu bývají krušné zvlášť když už se chceš projet rychleji. Náš kopec, který máme tak rádi a na kterém jezdíme je právě určen pro tebe. Jeho šířka a příjemný sklon ti zaručí, že svoji rychlost kdykoliv ovládneš a podle potřeby zabrzdíš. Neustálým ježděním nahoru a dolů dostaneš nepřetržitý přísun longboadingu. Můžeš tak pilovat foot-brake, slidování, lehání na desku za jízdy, jízdu v hloučku a samozřejmě rychlou jízdu.

Přijede sem mnoho zkušených jezdců, kteří jezdí opravdu rychle i tak dostaneš dostatek prostoru pro pohodlnou a bezpečnou jízdu z kopce dolů.

Uzavřený pruh „na holywoodu“

Pokud stojíš na longboardu dá se říct poprvé nebo jezdíš jenom cyklostezky a rád by jsi jezdil bezpečně / rychle z kopce dolů je tento sraz určený právě pro tebe. Přijdi za námi 5.7. – 7.7 na kopec rádi tě uvidíme a zajezdíme tam spolu.

uzavřený pruh na Holywoodu

Uzavřený pruh je dlouhý přes 300 m, široký je 6m a oproti samotné trati nabízí z počátku nejvyšší sklon. Lze tedy během prvních pár odrazů nastavit tu správnou rychlost pro slidování.

Začínajícím jezdcům

Nechceme tě trápit v uzavřeném pruhu. Jestli jsi už jezdil a se svojí deskou se již dobře znáš není důvod se adaptovat na jízdu z kopce dolů někde v mrtvém pruhu.

Aby jsi mohl jezdit musíš mít podepsaný revers, funkční a při každé jízdě zapnutou helmu a do začátku co nejvíce chráničů.

Během prvních pěti minut mezi naše-mi rozjezdy se musíš dostatečně připravit a ve správný okamžik se spustit dolů. Můžeš počkat než všichni odjedou a mít tak cestu sám pro sebe, časem ale uvidíš jak je zábavné jezdit ve více lidech, spojovat se ve vláčky a rozumět pokynům společné jízdy ve větších rychlostech.

Pokud jsi mladší 18-ti let nezapomeň s sebou mít formulář pro jezdce mladších 18-ti let a když bude potřeba vezmmi s sebou klidně tátu nebo mámu.

Akce probíhá za každého počasí. Bude-li pršet ukážeme ti jak správně na to a jak je zábavné v dešti jezdit. Přijedeš-li na více dnů stanuj s námi nedaleko tratě a využij i ranních sjezdů!