one15 partner Ecce Homo Freeride!

První kamenný shop v republice a základna Longbaordistů v Praze posílá sponzorské dary do závodů na Longboardu ve Šternberku. Nejlepší z nás si tak sebou kromě úžasného zážitku odveze i nějakou hezkou cenu, kterou mohou použít nebo darovat spolujezdci!

Není to ale vše! 
Spolu s cenami sem přijíždí ostřílená bandička šesti jezdců z Prahy. Některé jsi tady již viděl a někteří tady budou poprvé, můžeme však zaručit profesionální přístup, který nám dodají!

Dobře víme, že kromě hodně pokročilých jezdců sem přijedou i začátečníci a pokročilý, kterým díky nim můžeme nabídnout zdokonalení ve všech směrech.

Lukáš Pleva
Naučí tě downhill – mistr ČR v juniorech, 5. místo na mistroství světa v Kozákově

Dominik – nejmladší člen teamu, lokál z Kozákova, jakkoliv dokáže poradit s setupem protože to má víc nastudované jak chemii. Welcome man 🙂

Dejv a Peklis – freeRide zabijáci, kteří mají vždycky úsměv na tváři a naučí tě jezdit jakékoliv kopec bez toho, aby se tvůj puk dotkl země.

JB – jeden z mála výrobců prken, poradí jak se starat a udržovat tvoje prkno.

Anežka – něžná a krásná část teamu one15. Teamová superZáchranářka co se postará o jakýkoliv šrám na těle i duši. Nestyď se, ukaž odřený zadek a mysli na něco hezkého!

Tihle jezdci mají pro strach uděláno, ví jak na to a čeho docílit pro maximální feel. Nestyď se a zajdi za nimi. Nech si poradit, pujč jim svoji desku a nech si ukázat co na ni svedou, nech si doporučit vylepšení a dej si s nimi jízdu. Neboj se! Uzpůsobí se tvojí rychlosti, posunou tě a nebo vyhecují v okamžik kdy už si nejsi jist!

Děkujeme one15 TeamRaiderům za spoluúčast a už teď se na ně těšíme.